PARTNERZY

Action Synergy

Action Synergy SA to organizacja działająca w zakresie ICT, R&D, szkoleń i aplikacji opartych na wiedzy, która aktywnie uczestniczy w rozwoju technologii edukacyjnych, metod szkoleniowych i rozwoju szkoleń e-learning. Jest koordynatorem projektu.

Czytaj więcej

Przejdź do strony
RTD TALOS

RTD TALOS to prywatna organizacja działająca w zakresie badań i rozwoju z Cypru, która specjalizuje się w doradztwie na całym obszarze innowacji oraz badań i rozwoju oraz zarządzania projektami europejskimi.

Czytaj więcej

Przejdź do strony
Danmar Computers

Danmar Computers jest prywatną firmą, która specjalizuje się w realizacji szkoleń w zakresie informatyki i wdrażania systemów IT. Danmar posiada wieloletnie doświadczenie w realizacji unijnych programów edukacyjnych, w ramach których prowadzi działalność badawczą i edukacyjną.

Czytaj więcej

Przejdź do strony
Consorzio Arca

Consorzio Arca to inkubator biznesowy z Włoch, który znajduje się na terenie kampusu uniwersyteckiego w Palermo. ARCA zamierza być instrumentem rozwoju gospodarczego zwiększającym wzrost i sukces innowacyjnych pomysłów biznesowych za pomocą strukturalnej sieci zasobów i usług.

Czytaj więcej

Przejdź do strony
SIA Baltic Bright

SIA Baltic Brights to ośrodek kształcenia dorosłych i centrum doradztwa z Łotwy mające na celu doskonalenie umiejętności i kompetencji osób dorosłych w odpowiedzi na potrzeby rynku pracy, promowanie możliwości zatrudnienia i integracji społecznej oraz przedsiębiorczości.

Czytaj więcej

Przejdź do strony
 Instytut Republiki Słowenii ds. Kształcenia i Szkolenia Zawodowego

Instytut Republiki Słowenii ds. Kształcenia i Szkolenia Zawodowego to krajowy instytut publiczny Słowenii, który bada trendy rozwojowe na rynkach pracy i przygotowuje profile zawodów i kompetencji opartych na standardach zawodowych.

Czytaj więcej

Przejdź do strony
CNIPMMR

Krajowa Rada Małych i Średnich Przedsiębiorstw Prywatnych w Rumunii jest jedyną konfederacją pracodawców reprezentujących MŚP na poziomie krajowym w Rumunii.

Czytaj więcej

Przejdź do strony
 Łotewska Izba Przemysłowo-Handlowa

Łotewska Izba Przemysłowo-Handlowa jest pozarządową, dobrowolną organizacją zrzeszającą łotewskie spółki z różnych sektorów

Czytaj więcej

Przejdź do strony